Strona 1 z 1

Regulamin obowiązujący na Forum Rampy

: 01 grudnia 2015, 08:20 - wt
autor: moderator
Regulamin obowiązujący na Forum Rampy

1. Regulamin Forum określa ogólne warunki korzystania z Forum działającego przy Portalu Rampa .
2. Prawo do rejestracji na Forum Rampy ma każda osoba fizyczna.
3. Rejestracja na Forum Rampy jest jednoznaczna z akceptacją treści niniejszego Regulaminu.
4. Użytkownicy Rampy publikują swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Rampa nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez użytkowników.
5. Treści zawarte w komentarzach nie mogą być określeniami wulgarnymi, obraźliwymi lub też być kojarzone z osobami publicznymi, organizacjami lub instytucjami, których użytkownik nie jest przedstawicielem. Zabrania się umieszczania na Forum Rampy treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, propagujących przemoc, naruszających zasady współżycia społecznego, obrażających jakiekolwiek osoby trzecie, naruszających prawa autorskie.
6. W przypadku łamania Regulaminu Moderator zastrzega sobie prawo do usuwania wpisów bez uzgodnienia z Użytkownikiem.
7. Użytkownik ma prawo do zamieszczania wpisów i komentowania z zachowaniem zasad dobrego wychowania.
8. Zabrania się Użytkownikowi prowokowania sytuacji konfliktowych na Forum.
9. Użytkownik ma prawo zgłaszać pomysły dotyczące funkcjonowania Forum Rampy poprzez prywatną wiadomość do Redakcji lub w odpowiednich wątkach na Forum.
10. Forum jest moderowane i Administrator oraz Moderator mają prawo do usuwania treści zamieszczanych przez Użytkownika, jeżeli uznają je za obraźliwe, wulgarne, sprzeczne z przepisami prawa lub zasadami współżycia społecznego, niezgodne z treścią Regulaminu Rampy.
11. Administrator ma prawo usuwania lub blokowania dyskusji, jeśli te naruszają zasady przyjęte na Forum i Portalu Rampa.
12. Użytkownik przed rejestracją obowiązany jest zapoznać się z treścią Regulaminu Forum.