Padaczka

Co spowodowało, że ... leczenie ...
ella
Kontaktowanie:

Padaczka

Postautor: ella » 04 października 2016, 09:39 - wt

Witam wszystkich
Od kąt pamiętam choruję tą chorobą. Jeszcze od dziecka miałam ataki, było raz lepiej raz gorzej, ale potem udało się osiągnąć remisji. Nadal żyłam wyłącznie na lekach ale bez mocnych ataków. Około pół roku temu wszystko wróciło po 15 latach remisji, pierwszego poważnego ataku dostałam w maju, następny był za miesiąc, w tej chwili może dochodzić do kilku miesięcznie. Staram się robić wszystko co mi każą lekarze, ale zbyt dużego postępu niestety niema. Wiem że na to dodatkowo jakoś nie da się wpłynąć, więc narzekać nawet nie zamierzam. Ale pomimo przeszkód zdrowotnych spotkałam się z totalnym nie zrozumieniem otoczenia. Jak miałam remisje nie musiałam wszystkim mówić o tym, oni w sumie też nie bardzo coś zauważali. W tej chwili, połowa znajomych boją się zostać ze mną nawet na chwile, a inni obwiniają mnie w tym wszystkim, że jak ze mną coś się stanie to niby zawału dostaną, albo że mogę im zrobić krzywde. Jestem strasznie załamana, nie wiem co mam z tym zrobić, czy jest tu ktoś kto spotkał się z podobnym problemem?

Awatar użytkownika
Grzegorz_72
Kontaktowanie:

Re: Padaczka

Postautor: Grzegorz_72 » 20 marca 2017, 07:56 - pn

HMM.
Ja cierpię na inną dolegliwość (dystrofia mięśni).
Mam inne spektrum trudności, ale w pewnym sensie - samotność - jest mi znana. Długo wahałem się czy odpisywać i czy zdradzać tą "tajemnicę".
Ale skoro Ty o tym piszesz to - nie jesteś sama - w moim wypadku jest trochę inne podłoże samotności, ale w też spowodowane chorobą.
Nie wiem czy jeszcze ten temat jest aktualny ale .. ja jestem już .....
Grzegorz M

Wróć do „Moja choroba”