Sklep spożywczy z dowozem

Podziel się swoimi doświadczeniami. Jak poradzić sobie z problemami życia codziennego.
Boloyang
Kontaktowanie:

Sklep spożywczy z dowozem

Postautor: Boloyang » 04 grudnia 2017, 00:34 - pn

Witam,
pomyślałem, że komuś może przydać się ta informacja (ja np nie wiedziałem). Wszędzie widzę samochody dostawcze Tesco, a ostatnio dowiedziałem się, że zakupy z dowozem uruchomił też Auchan. Moja mama jest osobą starszą i często korzysta z podobnych usług, a teraz testuje właśnie tą sieć. Zakupów można dokonać poprzez stronę internetową http://aff.net.pl/p/jQue/ratG/z1hF w takich miastach jak: Warszawa, Łomianki, Babice, Izabelin, Marki, Ząbki, Piaseczno, Piastów, Pruszków, Raszyn, Michałowice, Ożarów Mazowiecki, Konstancin-Jeziorna, Magdalenka, Lesznowola, Zalesie Górne i okolic, Głosków i okolic, Góra Kalwaria i okolic, Grodzisk Mazowiecki i okolic, Milanówek, Podkowa Leśna, Brwinów, Otrębusy, Komorów i okolic, Nadarzyn i okolic, Prażmów, Wołomin, Zielonka, Kobyłka, Wólka Kosowska i okolice, Łoś i okolice. Link jest polecający i dlatego tak krótki, proszę się go nie bać. Jakby ktoś przez niego skorzystał z zakupu, moja mama dostanie kod rabatowy na jakąś niską kwotę na następne zakupy. Auchan pisze też, że na ich facebooku można czasem znaleźć takie kody, ale ja jak na razie się nie spotkałem

Awatar użytkownika
Grzegorz_72
Kontaktowanie:

Re: Sklep spożywczy z dowozem

Postautor: Grzegorz_72 » 06 grudnia 2017, 10:51 - śr

Dziękuję z cenną i przydatną wskazówkę.
Nie jednemu ON ta informacja może ułatwić życie.
Grzegorz M

Awatar użytkownika
smike
Kontaktowanie:

Re: Sklep spożywczy z dowozem

Postautor: smike » 06 maja 2018, 19:55 - ndz

dzięki, super...

Wróć do „Nasze pomysły ułatwienia życia, funkcjonowania”